امداد خودرو حکیمیه + مکانیک سیار حکیمیه

امداد خودرو حکیمیه - امداد رستمی

امداد خودرو حکیمیه با خدمات 24 ساعته در تمام وقت با استفاده از امکانات لازم و بدون نقص و بروز به شما عزیزان خدمات مربوطه را اعلام می کند شما می توانید برای تعمیرات خودرو های خود اقدام نموده و امدادگران ما با استفاده از کلیه تجهیزات لازم به شما ارائه می کنیم.

شماره امداد خودرو حکیمیه

تماس با ما 09392046270

امداد خودرو حکیمیه

شما از جمله خدمات لازمه و امکانات امدادگران ما برای خودرو های خرابی و نیاز به تعمیر شما ارائه می کند و شما در هر زمان و بدون محدودیت مکانی تنها با تماس گرفتن با امداد خودرو حکیمیه و با در میان گذاشتن مشکل خود تیم ما توجه به نیاز خودروی شما اقدام های فوری خود را انجام می دهد و برای برخورداری از موارد بالا با ما تماس بگیرید.

 

امداد خودرو در حکیمیه - امداد رستمی

 

مزایای امداد خودرو در حکیمیه

  • امداد خودرو شرق تهران مجهز به تعمیرگاه اختصاصی خودرو
  • خدمات بصورت تمام وقت و همه روزه
  • صرفه جویی در هزینه و زمان خود
  • دارنده مجوز امداد خودرو و همچنین اتحادیه تعمیر خودرو

مکانیک سیار حکیمیه

برای از جمله مشکلاتی که ممکن است برای خودرو های شما اتفاق بیوفتد، مکانیک سیار حکیمیه با اقدامات خود برای خودرو هایتان با کاهش هزینه های زمان و قیمت ها در خدمت شما عزیزان می رسند جهت ارتباط با ما به شماره تما زیر همراه باشید.

 

مکانیک سیار حکیمیه - امداد رستمی

 

امداد باتری حکیمیه

امداد باتری حکیمیه با بر طرف کرده ایرادات باتری های شما از جمله خاموش و روشن شدن چراغ های باتری و یا پاره کردن تمه و غیره با تجربه ای چندین ساله خود در این زمینه همراه شما می باشد شما با تماس گرفتن امداد خودرو در حکیمیه با ما امدادگران ما خود را فورا با امکانات خود به شما می رسانند.

سایر مناطقی که به آنجا خدمات دهی میکنیم شامل امداد خودرو هفت تیر و… می‌باشد.

حمل خودرو حکیمیه

حمل خودرو حکیمیه با تجربه ای چندین ساله و با بروز ترین تجهیزات برای خدمت رسانی تخصصی به شما با تنها تماس گرفتن با ما خود را فورا به شما می رسانیم و شما را به محل مورد نظر خودتان می رسانیم جهت ارتباط با ما همراه باشید.

یدک کش حکیمیه

ماشین های یدک کش حکیمیه با جدید ترین امکانات و یدک کشان حرفه ای بدون آسیب به بدنه ماشین تجربه ای ایمن و بافناوری های جدید برای شما به ارمغون می آورند، و اگر خودروی شما به طور ناگهانی در جاده توقف و یا دچار تصادف شده باشد تنها کافی است جهت ارتباط با ما تما بگیرید تا از خدمات ما استفاده کنید.

 

یدک کش حکیمیه - امداد رستمی

 

خودرو بر حکیمیه

خودرو بر حکیمیه واقع در شمال شرق تهران با بیش از سابقه چندین ساله و در 24 ساعت و به طور شبانه روز از مکان های تردد تهران می باشد که جابه جایی ماشین های شما را به بهترین نحو توسط امدادگران ما انجام داده می شود جهت ارتباط با امداد خودرو حکیمیه با ما در تماس باشید و از خدمات ما برخوردار باشید.

جرثقیل سیار حکیمیه

جرثقیل سیار حکیمیه با حمل و نقل ماشین های سنگین با بهترین امکانات و تجربه ای ایمن و سریع ماشین های شما را جابه جا می کند همچنین برای ماشین هی نمایشگاهی خود نیز توسط امداد خودرو حکیمیه آماده خدمت رسانی به شما می باشد که از جمله خدمات مورد نیاز را به شما ارائه می کند که شما با تماس گرفتن با ما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
تماس فوری